مسابقه سرعت اتریش انگلیس فوتبال نیجریه

مسابقه سرعت: اتریش انگلیس فوتبال نیجریه پیروزی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش چگونه چهار سال زیاد در کشور عزیزمان ایران می‌ماند؟

این روزها بحث تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران داغ‌تر از هر زمانی دنبال می‌شود ولی یک سری شرح باعث عدم توافق مرد پرتغالی با مهد

کی‌روش چگونه چهار سال زیاد در کشور عزیزمان ایران می‌ماند؟

کی روش چگونه چهار سال زیاد در کشور عزیزمان ایران می ماند؟

عبارات مهم : ایران

این روزها بحث تمدید قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران داغ تر از هر زمانی دنبال می شود ولی یک سری شرح باعث عدم توافق مرد پرتغالی با مهدی تاج شده است است.

به گزارش ورزش سه، نزدیک به 10 روز از اتمام جام جهانی جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران می گذرد و در این مدت صحبت های ضد و نقیضی در رابطه با تمدید قرارداد یا جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی وجود دارد. مسئولان فدراسیون فوتبال از جمله مهدی تاج در گفت و گوهای این روزهای خود از توافق نهایی با مرد پرتغالی خبر می دهند ولی از سوی دیگر بعضی منابع معتبر خبری از جمله رویترز به نقل از افراد نزدیک به کارلوس کی روش صحبت از عدم توافق این مربی با طرف ایرانی را مطرح می کنند.

کی‌روش چگونه چهار سال زیاد در کشور عزیزمان ایران می‌ماند؟

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران قبل از اعزام تیم به مسابقه های جام جهانی مذاکرات خود جهت تمدید قرارداد را با کارلوس کی روش شروع کرده بود. جایی که مهدی تاج در خلال برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در کشور ترکیه، در گفت و گو با رسانه های داخلی خبر توافق با کی روش را اعلام کرد. درست یک روز بعد از اعلام این خبر از سوی رییس فدراسیون، سرمربی پرتغالی تیم ملی با قرار گرفتن در برابر خبرنگاران از پیشنهاد کشور عزیزمان ایران قبل از شروع جام جهانی تقدیر و تصمیم گیری در این رابطه را به بعد از مسابقه های جام جهانی موکول کرد.

بعد از از بین بردن کشور عزیزمان ایران از جام جهانی از درون فدراسیون فوتبال خبر می رسد که بین مهدی تاج و کارلوس کی روش توافقات کلی از جمله در مباحث مالی و هم چنین مدت وقت قرارداد صورت گرفته ولی بعضی شرح مانع امضای قرارداد ما بین دو طرف می شود. ظاهرا این قرارداد از نظر مالی نزدیک به 20 درصد زیاد کردن می یابد که با توجه به توفیق نسبی کی روش در جام جهانی چندان هم غیر طبیعی نیست.

اما طبق اخبار به دست آمده مرد پرتغالی جهت مسئولین فدراسیون فوتبال شرط گذاشته است که در صورت

این روزها بحث تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران داغ‌تر از هر زمانی دنبال می‌شود ولی یک سری شرح باعث عدم توافق مرد پرتغالی با مهد

راهیابی تیم ملی کشور عزیزمان ایران به مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا قراردادش به صورت خودکار تا آخر جام جهانی 2022 قطر تمدید می شود. ولی رییس فدراسیون به دنبال این است این شرط را در صورت راهیابی تیم ملی کشور عزیزمان ایران به فینال مسابقه های عملی و اجرایی کند. شرطی که تا به الان مورد موافقت دو طرف قرار نگرفته تا فعلا قرارداد کی روش تمدید نشده باشد . قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال تا آخر جولای (مرداد ماه) اعتبار دارد و وقت جهت تنظیم قرارداد تازه موجود هست. با این حال آن چه که باعث تعجیل فدراسیون می شود در پیش بودن جام ملت ها و لزوم برنامه ریز خاص جهت تیم ملی هست. با این حال در روزهایی که کی روش مشغول مذاکره با فدراسیون است درست مثل گذشته خبرهایی در رابطه با پیشنهادات تیم های خارجی به وی مطرح می شود که معلوم نیست تا چه اندازه به واقعیت نزدیک باشد.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | ایرانی | فوتبال | قرارداد | جام جهانی | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog